TRADIČNÍ ČÍNSKÁ BYLINNÁ MEDICÍNA

Vítejte na oficiálních stránkách
"Konzultačního centra pro zdraví a dlouhověkost Dr. Zhenga"

Tradiční čínská medicína již více jak 4.000 let léčí a uzdravuje nemocné. Jako jediná  medicína má tak dlouhou tradici a svými postupy otestovala největší vzorek světové populace. Jedná se o čistě přírodní bylinnou medicínu, která na rozdíl od naší medicíny léčí příčiny nemocí, nikoli jen jejich následek.

PŘÍSTUP… HARMONIE... PŘÍRODNOST...

Tradiční čínská medicína nahlíží na člověka ve třech rozměrech. Ze strany fyzické, psychické a časové. Hledá místo, kde vznikla příčina nemoci a proč je současný stav "pacienta" jaký je. Tradiční čínská medicína je pro ty, kteří dávají přednost přírodní bylinné léčbě před chemickými preparáty, často s množstvím vedlejších účinků. Slouží rovněž jako doprovodná léčba k naší tradiční medicíně. Bylinná léčba je lidskému tělu nejen bližší, ale i šetrná. Základní principy tradiční čínské medicíny jsou po staletí stejná a na léčebných postupech se mnoho nezměnilo. Účinnost tradiční čínské medicíny prokazuje i současná moderní medicína. V případech, kdy to moderními metodami ověřit exaktně lze, většinou moderní medicína musí konstatovat její pravdivost.

DŮLEŽITÉ JE PŘIJÍT VČAS!

Mnohdy se k tradiční čínské medicíně obracíme, až když moderní medicína selže a nemáme jinou možnost. To je ale chyba. Velmi důležité je přijít včas. Podle tradice je na jeden měsíc choroby potřeba dvou měsíců léčby

Metodami tradiční čínské medicíny lze zlepšit celkovou tělesnou kondici a navrátit tělesné i duševní „mládí“.

Největším problémem úspěšnosti tradiční čínské medicíny nebývá nedůvěra pacienta v léčbu, ale jeho netrpělivost. Je přirozené, že to co se po léta v organizmu hromadí a často způsobuje neustále se zhoršující chronické nebo opakující se akutní onemocnění, nemůže být odstraněno v krátké době. Tělo potřebuje dostatek času na to, aby se s nemocí vypořádalo.

Jsme tu pro vás!

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme. A to jak v ordinaci Dr. Zhenga při osobní návštěvě, tak emailem či telefonicky. Veškeré bylinné přípravky pro vaše zdraví vám připravíme na míru Vašich obtíží. Samozřejmě je nejlepší osobní návštěva. Pokud ovšem znáte své zdravotní problémy, popíšete nám je a zašlete na email: info@zheng.cz, navrhneme vám další postup léčby.

Komplexnost

Ono je možné jedním postupem či jedním prostředkem nemoc léčit, ale není možné ji vyléčit. V praxi to tedy znamená, že pokud trpíte např. akné či třeba ekzémy, budete-li si je mazat přípravky na to určenými, zbavíte se jich, ale jen dočasně! Pravý důvod vaší nemoci, což jsou v tomto případě ledviny, játra, plíce a "horká" krev, tím nikterak neléčíte. Proto se vám nemoc zase brzy ozve! Tradiční čínská medicína se snaží vyléčit především pravou příčinu nemoci.

KONZULTACE - LÉČBA - PORADENSTVÍ

Stejně jako neexistují na světě dva totožní lidé, tak neexistují dva pacienti s totožnou nemocí. Proto tradiční čínská medicína přistupuje k pacientovi velmi sofistikovaně. Při každé nemoci je potřeba současně s cílenou léčbou také dodat organismu jakousi posilu v podobě energie, což je to pověstné docílení rovnováhy, neboť i samotná léčba je dalším oslabením organismu. Proto se zaměřuje na vnitřní orgány a úpravu všech funkcí ledvin, jater a plic.

Nemocem je třeba předcházet, nikoli je obcházet.

Varování nám posílá každá nemoc včas. Mnohdy toto varování i rozpoznáme, ale nerespektujeme přání našeho těla a jeho "stížnost" na porušení rovnováhy, neřešíme.

Trochu a trochu a trochu je najednou moc.

Dospět k rozhodnutí, zda tradiční čínskou medicínu ano či ne, to ponecháme zcela na vás. Pokud vaše rozhodnutí nebude pevné a o léčebných metodách a postupech nebudete do jisté míry i vnitřně přesvědčeni, tak vám tradiční čínská medicína asi ani pomoci nemůže. To by asi bylo tak jako odstranit nemoc, ale nevyléčit problém, který se vám zase ozve později. Čínská medicína a její postupy jsou tu již velmi dlouho, je tedy na vás, zda k ní naleznete důvěru stejně jako miliardy jiných před vámi...

 

 

TOPlist
Staňte se našimi přáteli i na
Před návštěvou je nutné se OBJEDNAT!
Před návštěvou je nutné se OBJEDNAT!