TRADIČNÍ ČÍNSKÁ BYLINNÁ MEDICÍNA

O firmě
 

Dne 3.2.2003 zahájilo v Táboře svou činnost specializované centrum zaměřené na podporu zdravého způsobu života při využití přírodních produktů a postupů, vycházejících ze základů tradiční čínské medicíny a osvědčených receptur lékařského rodu Dr. Zhenga. Poté se centrum v říjnu roku 2012 přestěhovalo, pod názvem "Konzultační centrum pro zdraví a dlouhověkost", do obce Chotoviny, nedaleko Tábora, kde Dr. Zhenga nyní naleznete.

V dnešní době se, již dobře zavedené Centrum, specializuje především na problémy kožního charakteru jako jsou ekzémy, akné, různé vyrážky a kožní infekce způsobené plísněmi a kvasinkami, lupénka, bércové vředy, dále na interní obtíže, jako jsou bolesti hlavy, alergie, poruchy imunitního systému, častá nachlazení, problémy s krevním tlakem a „kvalitou krve"; gynekologické potíže, trávicí potíže (stresové, pooperační), střevní problémy, problémy s prostatou, chudokrevností, cholesterolem  a nabízí vhodné bylinné směsi, jež posilují organismus proti únavě, nespavosti, celkové vyčerpanosti a rovněž zvyšují úspěšnost léčby cukrovky, astmatu a revmatických onemocnění.

Díky stále větší poptávce po bylinné léčbě a úspěšnosti léčebných postupů na českých pacientech, jsme pro Vás otevřeli počátkem roku 2010 vlastní internetový obchod s tradiční bylinnou medicínou. Ovšem doporučujeme nejdříve kontrolu v ordinaci Dr. Zhenga, protože čínská medicína léčí příčinu nemoci, nikoli její následek a tu má každý člověk jinou!!!

Přípravky v eShopu jsou připravovány na nejtypičtější příčiny, ale je možné, že na Vás přípravek nebude účinný, protože je příčina úplně jiná!
 

Poslání firmy

Poskytovat léčebnou a preventivní léčbu pacientům, kteří preferují tradiční čínskou medicínu a poskytovat poradenské a informační služby v oblasti tradiční čínské medicíny.
 

Cíle firmy

Spokojenost všech našich klientů, jak pacientů ordinace Dr. Zhenga, tak klientů internetového obchodu s produkty tradiční čínské bylinné medicíny Dr. Zhenga.

 

 

 

NEJBLIŽŠÍ DOVOLENÁ: 16.7.2018 - 2.8.2018
Žádná data nebo nastavení...
Před návštěvou je nutné se TELEFONICKY OBJEDNAT!
Před návštěvou je nutné se TELEFONICKY OBJEDNAT!
NEJBLIŽŠÍ DOVOLENÁ: 16.7.2018 - 2.8.2018
Staňte se našimi přáteli i na