TRADIČNÍ ČÍNSKÁ BYLINNÁ MEDICÍNA

NEPLODNOST ŽEN

Definice NEPLODNOSTI ŽEN

Ženská neplodnost má řadu příčin. Některé mohou být léčeny a vyléčeny, jiné způsobují neodstranitelnou neplodnost žen, tj. absolutní sterilitu. Zpravidla se jedná o kombinaci více vlivů.

 

Co je NEPLODNOST ŽEN

Ženská neplodnost je v dnešní době problém velmi aktuální a výskyt této problematiky stále stoupá. Čím dál tím více partnerských párů řeší problém, že se jim nedaří počít přirozenou cestou dítě. Budeme-li se zabývat neplodností stran ženy, je třeba si ji rozdělit do několika kategorií.

Primární neplodnost – jako primární neplodnost je hodnocen takový stav, kdy ani přes pravidelný pohlavní styk (míněno alespoň dvakrát týdně) po dobu minimálně jednoho roku je naprostá absence početí.

Sekundární neplodnost – je klasifikována tak, že i přes pravidelný nechráněný pohlavní styk po dobu jednoho roku nedošlo k žádnému novému početí poté, co v minulosti k oplodnění došlo.

„Neobjasněná neplodnost“ – do této kategorie spadá absence početí z důvodů, jako je například kojení (laktace, protože při laktaci dochází k uvolňování hormonu, který zabraňuje otěhotnění), užívání hormonální antikoncepce, snížená aktivita sexuálního života nebo neznámé příčiny.

 

Standardní léčba ŽENSKÉ NEPLODNOSTI

V případě, že je hormonální porucha způsobena obezitou, důrazně se doporučuje snížit váhu – a to o poměrně velkou část. Pokud je příčinou neplodnosti mechanický uzávěr vejcovodů, případně je problém v imunitě, vytvořené proti otcovským či vlastním pohlavním buňkám nebo je problém v uhnízdění vajíčka v děloze, je zde možnost „umělého oplodnění“, lékařsky označovaného jako fertilizace in vivo (fertilizace = oplodnění, in vivo = v laboratorních podmínkách). Ve zkrácené verzi – tato metoda spočívá v odejmutí pohlavních buněk jak mužských, tak ženských a v laboratorních podmínkách, nejčastěji pod mikroskopem je provedené spojení obou buněk (po spojení vajíčka se spermií vzniká zárodečná zygota). Zygota je navrácena (implantována) zpět do těla matky, kde dochází k dalšímu, přirozenému vývoji a průběhu těhotenství. Většinou se odebere více buněk a stejně tak i více buněk se oplodní, protože podmínky laboratoře i při maximální dokonalosti nikdy nedosáhnou kvalit přirozeného prostředí, vícečetným odběrem se zvyšuje pravděpodobnost úspěchu. Terapie je stejně jako celá problematika složitá a komplexní, vždy se liší případ od případu, čili je nutné dbát rad lékaře, protože on jediný doopravdy ví, v čem je problém a jaké jsou varianty jeho odstranění.

 

Odstranění NEPLODNOSTI ŽEN tradiční čínskou bylinnou medicínou

Pro odstranění příčin onemocněním NEPLODNOST ŽENje nutné se objednat na osobní konzultaci k Dr. Zhengovi (kontakty ZDE). Ten si udělá vlastní diagnózu, díky které zjistí přesné příčiny, které Vám pomůže odstranit.

Zároveň je nutné brát na vědomí čínské pořekadlo:

"Každé onemocnění by se mělo léčit minimálně 2x takovou dobu, jakou se neléčilo."

Osobní léčba u Dr. Zhenga tuto dobu rapidně zkracuje.

 
 

 

-
Před návštěvou je nutné se TELEFONICKY OBJEDNAT!
Před návštěvou je nutné se TELEFONICKY OBJEDNAT!