TRADIČNÍ ČÍNSKÁ BYLINNÁ MEDICÍNA

Otázky a odpovědi

VYBRALI JSME PRO VÁS OTÁZKY, KTERÉ NÁM ZASÍLÁTE NEJČASTĚJI

Vyberte si otázku, na kterou chcete znát odpověď:

%empty%

Můžete mi poradit po telefonu nebo e-mailu?

Dobrý den,

        poradit Vám po telefonu ani po e-mailu nemůžeme, jelikož každé onemocnění má několik druhů příčin a naše medicína řeší právě příčiny onemocnění, nikoli důsledky. Pro zjištění pravých příčin, je nutná osobní konzultace u Dr. Zhenga, který si, díky své znalosti tradiční čínské medicíny, udělá vlastní diagnozu a napíše Vám bylinnou směs na míru, která Vám pomůže od příčin Vašeho onemocnění a tedy od onemocnění samotného. Neváhejte se tedy na uvedených kontaktech - KONTAKTY - objednat na osobní konzultaci. Protože, čím dříve přijdete, tím rychleji je možné Vaše onemocnění odstranit.

Když je tradiční čínská medicína tak úžasná s uzdravováním diabetiků, proč jich je tolik?

Dobrý den,

        tradiční čínská medicína, není v ČR brána za oficiální léčbu, proto je závislá na farmaceutických spolkečnostech, které zatím neumějí cukrovku léčit. Pokud navštívíte Dr. Zhenga, je schopen Vás Vaší cukrovky zbavit. Je nutné ovšem brát na vědomí, že každé onemocnění, které se neléčilo, potřebuje 2x takovou dobu k vyléčení a také doba léčení záleží na Vašem zdravotním stavu. Máme spousty vyléčených lidí z cukrovky. Lidé, kteří si píchali inzulín a nyní jsou absolutně zdraví. Doporučujeme si k nám zatelefonovat v naší ordinační době a domluvit si osobní konzultaci ve vhodném termínu pro obě strany.

Můžete mi napsat volné termíny pro objednání se?

Dobrý den,

    volné termíny Vám zaslat můžeme, ale je s největší pravděpodobností možné, že než nám odpovíte, který termín se Vám hodí, bude již obsazen. Prosíme, zatelefonujte si k nám a najdeme vhodný termín pro obě strany.

Mám, trápí mne, trápí někoho v mém okolí, takové a takové onemocnění či potíže. Jaké jsou nejvhodnější bylinky, případně co mám dělat, aby onemocnění či potíže odešly?

Dobrý den,

    děkujeme Vám za Váš dotaz a odpovídáme, že dávat rady bez zjištění přesné příčiny Vašich potíží ve Vašem těle, není možné. Vždy je nutné znát přesnou příčinu Vašich potíží či onemocnění a na základě zjištění těchto příčin, Vám dokážeme pomoci. Pro zjištění příčin nás kontaktujte telefonicky - KONTAKTY a objednejte se na osobní konzultaci k Dr. Zhengovi, který si příčiny zjistí dle tradiční čínské medicíny a napíše Vám vhodnou bylinnou směs, která postupně Vaše příčiny odstraní, tím pádem odstraní i onemocnění samotné.

-
Před návštěvou je nutné se TELEFONICKY OBJEDNAT!
Před návštěvou je nutné se TELEFONICKY OBJEDNAT!