TRADIČNÍ ČÍNSKÁ BYLINNÁ MEDICÍNA

Reference našich klientů na Dr. Zhenga a jeho bylinné preparáty

 

Případné další reference naleznete na naší Facebookové stránce - ZDE.

Po kliknutí na příslušný obrázek, se Vám zobrazí v plné velikosti.

 

20.1.2015: Jmenuji se František Harazín a léčím se z cukrovky. Když mi lékařka řekla, že mi napíše inzulin, tak jsem začal přemýšlet o lepším léčení. Kamarád mi řekl o Dr. Zhengovi a tak jsem k němu začal jezdit. Nyní jsem spokojen, cukr mám na minimu a na takovéto léčení nedám dopustit.

        Harazín František


 

5.2.2015: Dříve jsem nikdy nevyhledával alternativní způsoby léčby a ani jsem jim příliš nedůvěřoval. Ale když se lékařům ani po několika letech nedařilo zahojit moje nohy a bolest byla taková, že jsem téměř nemohl chodit, rozhodl jsem se pro návštěvu Dr. Zhenga. Jeho bylinné preparáty zabraly úžasně - již po jednom měsíci se noha zahojila a potíže se výrazně zlepšily. Děkuji proto Dr. Zhengovi a doporučuji jeji i mým známým.


 

5.2.2015: Dlouhé roky jsem nemohla jíst některá jídla, po jídle jsem do 30 minut musela na toaletu. Byla jsem úplně bez energie. K panu doktorovi jsem chodila cca 1/2 roku a jsem pez problémů. Mohu jíst, na co mám chuť, netrpím průjmy ani bolestmi břicha. Dr. Zhengovi patří moje velké díky.

        A. Vaštů, Praha


 

5.2.2015: Jmenuji se Marcela Soukupová, mám astma a tři roky jsem byla léčena lékaři a prášky. Bylo mi stále hůř a hůř. Díky panu doktorovi nemusím brát žádné léky. Dýchá se mi, po půl roce jeho léčby, bez problémů. Nemám vysoký tlak a nemusím brát léky na doplnění železa v krvi. Moc děkuji za pomoc.

        Soukupová


 

6.2.2015: Před 5 lety jsem byla zdravotně tak špatná, že lékaži přidávali jen tablety a bylo mi stále hůř a hůř! Dcera hledala na internetu spojení a našla, naši záchranu, pana doktora, který si dal s námi práci a děkujeme mu všichni za zlepšení zdravotního stavu a záchranu života. Chodím s pejskama, máme čas i na jídlo atd. Děkujeme za zlepšení kvality života. Vážíme si takových lidí, jako je pan doktor Zheng a děkujeme za přízeň.

        Kučerová Ludmila, Martina a Pavel, Židlochovice


 

10.2.2015: Jmenuji se Soňa, rok, možná i déle jsem trpěla astmatem. V nemocnici jsem dostala kortikoidy. Odmítla jsem se léčit touto cestou. Díky své mamince, která mě přivedla k doktorovi Zhengovi, jsem pochopila, že můj problém není na plicích. Pan doktor mi předepsal byliny na posílení ledvin a srdce. Po pěti návštěvách můžu říci, že moje problémy s dýcháním jsou zcela pryč. Cítím se zdravá. Touto cestou bych panu doktorovi ráda poděkovala a Vám ostatním, co si budete třeba tyto řádky číst, doporučila, abyste panu doktorovi věřili. On skutečně ví, co dělá. A taky věřte sami sobě. To, co potřebujeme k uzdravení a k nalezení cesty zpět ke svému já, je právě přímo hluboko v nás.

        Děkuji, Soňa Jourová


 

Navštívil jsem pana doktora na doporučení přátel. Trpím vysokým krevním tlakem. Po 3 měsících a užívání doporučených tablet se mi krevní tlak snížil. Věřím panu doktorovi a doporučuji využívat jeho léčebné metody každému, kdo trpí nějakými zdravotními problémy.


 

Na doporučení známých jsem začala chodit k panu doktorovi, aby mi pomohl vyléčit bércový vřed. Jsem spokojená s léčbou, moc mi pomohla. Děkuji.
 


 

Na doporučení kamarádky jsem se dostala k panu doktorovi Zhengovi. Dva roky jsem měla hrozný ekzém na nohách. Nikdo mě nedokázal pomoci, nohy byly nateklé, samá prasklina - hrůza. Pan doktor je úžasný, má vřelý přístup k lidem. Po dvou měsících mám ekzém pryč. Můžu konečně chodit i v sukni. Moc panu doktorovi za vše děkuji!! Doporučila jsem pana doktora všem známým, kteří se také trápí se zdravotními problémy, protože vím, že pan doktor umí zázraky. Ještě jednou dík!


 

Pan doktor úžasný, celková spokojenost.


 

Pan doktor úžasný, malžel měl strašně dlouho otevřenou nohu a spoustu dalších problémů. Po 4 měsících noha téměř zahojená, ostatní problémy zmizely, to nám po tolika letech připadá jako zázrak, prostě paráda.


 

Když jsem přišla k panu doktorovi, měla jsem velké potíže, problémem byla únava, léky na vysoký tlak. Po půl roce užívání bylin se cítím významně lépe. Bez léků, s energií, zlepšila se mi psychika.


 

Přišla jsem s lupénkou, která mě trápila 30 let. Po dvou měsících jsem poznala velké zlepšení. Měla jsem lupénku na celém těle, dnes mám jen pár flíčků na rukách a v hlavě. Bylinné kapsle užívám s přestávkami již 2 roky, ale nemám vážné potíže. Děkuji panu doktorovi, že můžu žít bez studu vyjít na koupaliště a v létě oblečená přiměřeně k počasí. Škoda, že jsem o panu Zhengovi nevěděla dřív.


 

Panu doktorovi vděčím za to, že jsem se zbavila rakoviny močového měchýře. Trvalo to dlouho, ale přetrpěla jsme. Jezdím k němu ráda, je tu milé prostředí a bezvadná atmosféra.

        Hana Koníčková


 

Děkujeme panu doktorovi za pomoc při léčení dcery. Zbavil jí ekzémů a dalších kožních problémů. Dnes je téměř bez potíží. Jen některé počasí jí vadí, ale to neovlivníme. Rádi sem jezdíme, je to tady moc pěkné. Bezvadná atmosféra a přístup všech.


 

Děkuji panu doktorovi a konzultačnímu centru při léčení ulcerózní kolitidy. Doktoři v nemocnici mi vyhorožovali odstraněním tlustého střeva kvůli zánětlivému onemocnění. Při užívání bylinek se mi stav hodně zlepšil a to tak, že poslední kolonoskopie dopadla o 50% lépe. Zmizeli částečně vředité léze a doktorka dokonce přemýšlela o nasazení léku se spousty nežádoucích účinků. Já to ale odmítl a nadále se budu léčit bylinkami. Ještě jednou děkuji moc za vyléčení a vřelý přístup.


 

Děkuji panu doktorovi, udělal ze mě jiného člověka. Už několikátý měsíc jsem bez antibiotik. Šla jsem sen s migrénou, brala jsem to jako poslední pomoc. Jsem odpůrce bylin a jelikož nic nemusím pít, tak jsem zkusila kapsle. Už po jednom měsíci jsem uviděla změnu. Chodím sem už 2.rok a chodit budu stále. Jsem moc a moc ráda, že jsem se sem dostala. Budu dále doporučovat a samozřejmě jsou i milí lidé. Děkuji za vše!

        Romana


 

Panu doktorovi moc a moc děkuji za pomoc při léčení (vyřešení) mého problému. Cítím se báječně a tak jsem se na pana doktora obrátila s žádostí o pomoc mé malé dcerce, která má od narození AE (atopický ekzém) a často trpí na infekce horních cest dýchacích... Určitě ji pomůže, jako mně. Pan doktor je příjemný a pozitivní energií nabitý člověk, od kterého vždy odcházím s úsměvem na rtech. Děkuji jemu i též příjemnému recepčnímu. DĚKUJI


 

Panu doktorovi velmi děkuji, že mi pomohl řešit mé zdravotní potíže a to zvláště léčbou bez nežádoucích účinků. Setkání s ním je vždy příjemné a za jeho péči jsem mu opravdu vděčná. Děkuji a přeji konzultačnímu centru jen to nejlepší.

        Lucie Z.


 

Navštívil jsem ordinaci Dr. Zhenga na doporučení přítele, již po první návštěvě jsem byl překvapen zlepšením svého stavu. Děkuji a přeji vše dobré.


 

 

 

 

NEJBLIŽŠÍ DOVOLENÁ: 28.09.2020
-
Před návštěvou je nutné se TELEFONICKY OBJEDNAT!
Před návštěvou je nutné se TELEFONICKY OBJEDNAT!