TRADIČNÍ ČÍNSKÁ BYLINNÁ MEDICÍNA

BOLESTI SVALŮ A ŠLACH

Definice BOLESTÍ SVALŮ A ŠLACH

Bolesti šlach a svalů mohou potrápit každého, více se objevují u sportovců a lidí fyzicky aktivních, nebo u starších lidí. Ve velké většině případů je velmi těžké zjistit příčinu, která zdravotní problém způsobila a těžké je i odhadnout, zda jde o problém, který skončí jednou nepříjemnou epizodou, nebo zda se bude opakovat.

 

Co je BOLEST SVALŮ A ŠLACH

Bolesti šlach a svalů lze velmi zjednodušeně rozdělit do dvou skupin. Do první skupiny patří bolesti, které souvisejí s přetížením nebo jiným traumatem svalů a šlach. Do druhé skupiny odborníci řadí problémy, jejichž prvotní příčinou je jiné onemocnění organismu, například revmatické oneocnění, onemocnění Crohnovou chorobou, hormonální poruchy či neurologická onemocnění a podobně. Pokud tyto bolesti nevzniknou náhle jako prudké a pacient si je vědom možného vyvolávajícího mechanismu, je možné se v počátcích pokusit o samoléčbu, která může být úspěšná. 

 

Standardní léčba BOLESTÍ SVALŮ A ŠLACH

Akutní vzplanutí zánětu je třeba léčit klidem a odpočinkem, naopak po jeho vyléčení je třeba postiženou část těla začít protahovat a dopřávat jí odpočinek. U závažnějších případů může moderní medicína nabídnout látky na útlum imunity (protizánětlivé látky, glukokortikoidy).

 

Odstranění BOLESTÍ SVALŮ A ŠLACH tradiční čínskou bylinnou medicínou
 

Pro odstranění příčin onemocněním BOLESTÍ SVALŮ A ŠLACHje nutné se objednat na osobní konzultaci k Dr. Zhengovi (kontakty ZDE), který si udělá vlastní diagnozu, díky které si zjistí přesné příčiny, které vám pomůže odstranit.

Zároveň je nutné brát na vědomí čínské pořekadlo:

"Každé onemocnění by se mělo léčit minimálně 2x takovou dobu, jakou se neléčilo."

Osobní léčba u Dr. Zhenga tuto dobu rapidně zkracuje.

 
 

 

-
Před návštěvou je nutné se TELEFONICKY OBJEDNAT!
Před návštěvou je nutné se TELEFONICKY OBJEDNAT!